Everygame Poker Ödülleri Bitcoin Yatırmalar için Ekstra Bedava Döndürmeler

Bahar sezonunun başlamasını beklerken günlerini aydınlatmak için Everygame Poker, slot oyuncularını Betsoft’un popüler orman temalı slotlarından üçünde ücretsiz çevirmelerle ödüllendirmeye karar verdi: Orman Çizgileri, İlkel Vahşi Doğa Ve İlkel Av. Ancak, Bitcoin ile para yatıran her oyuncu, daha düşük işlem ücretlerinin yanı sıra 50 ek bedava dönüş kazanacak!

Sizi ormanda bir maceraya hazırlanmaya davet eden oyunlardan bir seçki:

İlk oyun, Orman Çizgileri, oyuncuları ormanın derinliklerine götürüyor ve burada büyük kazançlar peşinde koşan korkusuz bir kaplanla karşılaşıyorlar. Özellikler açısından, Yapışkan Genişleyen Vahşi kaplan şeklindedir. Kazanan bir kombinasyonda kullanıldığında yerine kilitlenir ve yeniden döndürmeyi etkinleştirir.

İkinci oyun Primal Wilderness, oyuncuların çeşitli vahşi hayvanlarla tanışabileceği gizemli yemyeşil bir ormanda geçiyor. Tümü boyunca Ücretsiz Döndürme turuWild Semboller kazançları şu kadar katlayabilir: 2 kere veya 3x.

3.’de yuvaPrimal Hunt’ta oyuncular Taş Devri’nde nasıl bir şey olduğunu kendileri deneyimleyebilirler. Ancak onları orada Mağara Aslanı’nın yerini bulmak da dahil pek çok zorluk beklemektedir. Dahası, bu aksiyon dolu bir oyundur. Vahşiler engellenmeden çoğalmaya devam eden ve herhangi bir konuma indiğinde ödeme yapan bir Mağara Aslanı sembolü.

Bu slotlara ilişkin promosyonun tam ayrıntıları şunlardır:

30 bedava dönüş İlkel Av (Bitcoin mevduatları ile 80)
Minimum depozito şu şekilde belirlendi: 25$Kupon kodu geçerliyken BITBEAST1

65 bedava dönüş mevcut olacak İlkel Vahşi Doğa (Bitcoin mevduatlarıyla 115)
Minimum depozito şu şekilde belirlendi: 25$Kupon kodu geçerliyken BITBEAST2

100 bedava dönüş mevcut olacak Orman Çizgileri (Bitcoin yatırma işlemleriyle 150)
Minimum depozito şu şekilde belirlendi: 50$Kupon kodu geçerliyken BITBEAST3

Tiger’s Luck slotunda yeni ücretsiz döndürme promosyonu:

Önümüzdeki hafta sonu, en yeni slot Betsoft, Kaplanın Şansı, resmi olarak casino oyunlarının Everygame Poker bölümüne eklenecektir. Bu yaban hayatı temalı slot, Çin folkloruna göre sembolü iyi şans getiren kaplana odaklanıyor.

Oyun, aşağıdakileri içeren birçok özellik içerir: Tut ve Kazan özelliği, oyuncular en az 6 Bonus sembolüne ulaştığında etkinleştirilir. Ayrıca, asıl görevi ek kazançları tetiklemek olan Yapışkan Vahşi Sembol, diğer adıyla kaplan vardır. Ayrıca bonus sembolleri eşittir 3 yeniden döndürmeoyuncuların bonus nakit ödülleri biriktirmesi için yeniden etkinleştirilebilir.

Dahası, Her Oyun Poker aktif oyunculara ödül verecek bir promosyon yürütecek 10 bedava dönüş 15 Mart’tan 18 Mart’a kadar söz konusu slotta.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir