ICE ve iGB Üyesi, Barselona’daki bir sonraki sayfa açılışı öncesinde tüm rekorları kırdı

Uluslararası oyun endüstrisi, Londra’da düzenlenecek olan ICE ve iGB Affiliate’in son edisyonlarını kutlamak için her iki gösteriye de rekor 52.345 oyun profesyonelinin katılımıyla çok sayıda katılım gösterdi.

Ocak 2025’te Barselona’ya taşınma öncesinde genel olarak yeni rekorlar kırıldı. ICE’nin 45.050’lik benzersiz katılımı, iGB Affiliate’in toplam 7.295 tekil ziyaretçi kaydetmesiyle yıllık %12’lik bir artışı temsil ediyordu; bu, 2023 fuarında belirlenen önceki en yüksek seviyeye göre %27’lik bir artıştı.

Oyun sektörü profesyonellerinin ExCeL Londra’da geçirdikleri kişi-gün sayısını ölçen ziyaret rakamları, fuarın yaklaşık doksan yıllık tarihinde ilk kez 100.000’i aştı.

ICE ve iGB Üyesinin uluslararası çekiciliği, Amerika Birleşik Devletleri’nden Uruguay’a, Brezilya’dan Botsvana’ya ve İspanya’dan Singapur’a kadar uzanan 164 ülkeden temsilcilerin Londra’ya seyahat etmesiyle açıkça görülüyordu.

Soyut dijital insan yüzü. Büyük veri veya siber güvenliğin yapay zeka kavramı. 3D oluşturma

Ev sahibi ülke Birleşik Krallık hariç dört haneli katılım kaydeden ülkeler şunlardan oluştu: Malta (3.364 ziyaretçi), Amerika Birleşik Devletleri (1.913), Bulgaristan (1.659), Kıbrıs (1.658), İspanya (1.483), Almanya (1.235) ve Brezilya (1.134) ).

Stuart Hunter, Genel Müdür, Clarion Gaming şunları söyledi: “ICE ve iGB Affiliate’in Şubat ayının tarihi edisyonları, ‘Oradaydım’ etkinlikleri olarak tanımlayabileceğim etkinliklerdi. ICE ve iGB Affiliate, ExCeL Londra’daki sergi ve toplantı alanının her milimetrekaresini işgal etti ve enerji, heyecan ve geleceğe yönelik iyimserlik dolu bir deneyim yarattığı için sektördeki herkese son derece minnettarım.

“Katılımcılarımız Londra’ya şık bir şekilde veda etmek için büyük bir çaba gösterdiler ve fuarda alınan tüm geri bildirimlerden ve sonraki e-postalardan ve sohbetlerden elde edilen kutlama havası orada bulunan herkesle bağlantılıydı.”

Şöyle ekledi: “Her yıl hem katılımcılar hem de ziyaretçiler arasında kapsamlı ve bağımsız bir araştırma programı yürütüyoruz. Bu süreç şu anda devam ediyor ve bulguları paylaşabilmem için kendi yolunda ilerlemesi gerekiyor. Manşetteki rakamların son derece cesaret verici olduğunu söyleyebilirim. Yanıt oranlarının emsalsiz olması, markayla gerçekten ilgilenen bir müşteri topluluğunun varlığını gösteriyor.

“Memnuniyet puanı açısından ICE, Birleşik Krallık merkezli tüm işletmeler arası etkinliklerin ortalaması olan 50’ye kıyasla 95’lik (100 üzerinden) bir onay puanına sahip. Bu gerçekten tatmin edici olsa da, çıtanın çok yüksek olduğunun bilincindeyiz. Barselona 2025 için ayarlandı. Tüm ekip, Londra’nın sunduklarını koruyabileceğimizden ve geliştirebileceğimizden emin. Bunların ICE ve iGB Affiliate ile ilgilenen herkes için son derece heyecan verici zamanlar olduğu konusunda şüpheniz olmasın.”

Portföy Direktörü Naomi Barton, iGB Affiliate’in teslimatından sorumlu ekibe liderlik eden kişi, gösteriye verilen tepkiyi ‘olağanüstü’ olarak nitelendirdi. Şunu doğruladı: “iGB Affiliate’in 2024 edisyonu, etkinlik tarihindeki herhangi bir zamandan daha fazla katılımcıyla rekorlar kitabını yeniden yazdı. 7.295 tekil ziyaretçi, 2023’e göre %27 artış gösterdi ve üst üste dördüncü kez çift haneli büyümeyi temsil etti.

“Uyguladığımız temel performans göstergelerinin tümü, toplam 13.647 m2 alan (yıllık bazda +%16) kaplayan toplam 250 katılımcı ve sponsor sayısıyla (yıllık bazda +%11) pozitif bölgede ortaya çıktı. yıl). Şimdiye kadarki en iyi memnuniyet derecelendirmelerini kaydediyoruz ve Barselona’daki iGB Affiliate için yeniden rezervasyon hacmi çok yüksek.

“Hepimiz pazar lideri etkinlik markalarımız için daha da parlak bir gelecek sabırsızlıkla beklediğimizden, bir iGB etkinliğinin şimdiye kadar bu kadar sağlıklı bir konumda olduğuna inanmıyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir