BELLATOR ŞAMPİYONLAR SERİSİ: BELFAST DÖVÜŞ GECESİ MERKEZİ

BELFAST, KUZEY İRLANDA Bellator MMA için yeni bir dönem bu gece açılış töreniyle başlıyor Bellator Şampiyonlar Serisi Profesyonel Savaşçılar Ligi (PFL) tarafından sunulan kart.

Bu gece Belfast’taki SSE Arena’dan canlı yayınlanacak Bellator Şampiyonlar Serisi kartta mutlaka görülmesi gereken iki Dünya Şampiyonası karşılaşmasının yanı sıra Bellator küresel sahnesinde yarışan dünyanın en iyi dövüşçülerinden bazıları yer alıyor.

Bu gecenin Ana Etkinliğinde, Corey “Fazla Mesai” Anderson ABD İrlanda’yı tek başına ele geçirdi Karl Moore boş Bellator Hafif Ağır Siklet Şampiyonası için bir savaşta.

Yıkıcı nakavt gücüne sahip, elit düzeyde bir yakalayıcı olan Anderson, büyük çıkışını The Ultimate Fighter’ın 19. Sezonuna katılıp kazandığında elde etti. Buradan itibaren “Uzatma” UFC’de sağlam bir kariyer inşa etti ve Jan Blachowicz ve Glover Teixeira gibi şampiyon adaylarına karşı kayda değer zaferler elde etti. 2020’de Anderson, Bellator’daki ilk maçına efsanevi Melvin Manhoef’ü ikinci turda TKO tarafından durdurarak çıktı. Bellator Hafif Ağır Siklet Grand Prix’sinde finale yükseldi ve altın madalyayı alamayarak eski şampiyon Vadim Nemkov’a yenildi. . Bu gece Anderson, Bellator Hafif Ağır Siklet Dünya Şampiyonası’nda bir şans daha elde edecek.

Belfast yerlisi Moore, bu geceki ana etkinlik karşılaşmasına dört maçlık etkileyici bir galibiyet serisiyle giriyor ve henüz Bellator bayrağı altında yenilgiyi tatmadı. Eski Cage Warriors Hafif Ağır Siklet Şampiyonu, Alex Polizzi, Maciej Różański ve Karl Albrektsson gibi isimlerin galibiyetini elinde tutuyor. Bu gece, memleketindeki partizan kalabalığın önünde Moore, kariyerinin en büyük galibiyetini elde etmeye ve evine Dünya Şampiyonası kemerini getirmeye çalışıyor.

Yan ana karşılaşmada Brezilya’nın Patricio Pitbull PFL Tüy Siklet Şampiyonasını Kanada’ya karşı riske atıyor Jeremy Kennedy.

Bellator kadrosundaki tartışmasız en büyük isim olan Pitbull, dört şampiyonlukla markanın en madalyalı dövüşçülerinden biri ve iki sıklet kategorisinde Bellator Dünya Şampiyonasını kazanan üç dövüşçüden sadece biri. Geçtiğimiz yıl Pitbull, üçüncü sıklet kategorisinde dünya şampiyonluğunu ekleyerek tarih yazmaya çalıştı ancak sonuçta Sergio Pettis’e karşı başarısız oldu. Bu gece, şu anda üçüncü şampiyonluk saltanatını sürdürdüğü Tüy Sıklet’e geri dönüyor ve 145 poundda hakimiyet çağını sürdürmeye çalışacak.

135 kiloluk klasmanda en iyi yarışmacılardan biri olan ve zengin bir deneyime sahip olan Kennedy, Brave, UFC ve hatta PFL’de görev aldı. Şu anda Bellator markası altında yarışan Kennedy, Emmanuel Sanchez, Aaron Pico ve Pedro Carvalho gibi isimlere karşı üst üste üç galibiyet de dahil olmak üzere son beş maçından dördünü kazandı. Bu gece JBC, Bellator’daki en iyi Tüy sikletini tahtından indirmeyi ve evine Dünya Şampiyonası altınını getirmeyi hedefliyor.

Bu gecenin kartında ayrıca İngiltere’den Fabian Edwards ile Kanada’dan Aaron Jeffrey arasındaki Bellator Orta Siklet 1 Numaralı Yarışmacısı maçı da yer alıyor. Ayrıca İrlandalı James Gallagher, namağlup Brezilyalı Leandro Higo ile karşılaşıyor.

Bellator Şampiyonlar Serisi Belfast Dövüş Kartını tamamlayın:

Ana Kart
Hafif Ağır Siklet Şampiyonası Maçı
Corey Anderson, Karl Moore’a Karşı

Tüy Siklet Şampiyonası Maçı
Patricio Pitbull, Jeremy Kennedy’ye karşı

Orta Sıklet 1 Numaralı Yarışmacı Maçı
Fabian Edwards, Aaron Jeffery’ye Karşı

Tüy Sıklet Maçı
James Gallagher, Leandro Higo’ya Karşı

Hafif Maç
Tim Wilde, Manoel Sousa’ya Karşı

Erken KART
horoz siklet maçı
Ciaran Clarke, Darius Mafi’ye Karşı

Hafif Maç
Alfie Davis, Oscar Ownsworth’a Karşı

Hafif Ağır Sıklet Maçı
Luke Trainer, Grant Neal’a Karşı

147,0 lbs Orta Ağırlık Maçı
Nathan Kelly, Vikas Singh Ruhil’e karşı
*Vikas Singh Ruhil ağırlığı kaçırdı ve maç artık 147,0 lbs’lik bir Ortalama Ağırlıkta ilerleyecek

Ağır Siklet Maçı
Abraham Babil ve Isaiah Pinson

Amatör 130.0 lbs Orta Siklet
Nate Kelly, Jordan Elliott’a karşı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir