CAESARS SPOR KİTABI, SORUMLU KUMAR KONSEYİNİN RG KONTROL PROGRAMI TARAFINDAN EN ÜST DÜZEY AKREDİTASYON İLE SORUMLU OYUN UYGULAMALARIYLA TANINDI

LAS VEGAS–(BUSINESS WIRE)–Mar. 28, 2024– Caesars Sportsbook bugün Sorumlu Kumar Konseyi’nden (RGC) prestijli RG Check akreditasyonunu aldığını duyurdu. Sertifika, Caesars Sportsbook’un Oyuncu ve Takım Üyelerinin eğitimi, kamuyu bilinçlendirme reklamları ve Sorumlu Oyun araştırması, farkındalık ve eğitime adanmış kuruluşlara yönelik finansman gibi alanlar da dahil olmak üzere Sorumlu Oyun konusundaki kararlılığının bir değerlendirmesini içermektedir.

RG Check akreditasyon sürecinin bir parçası olarak Caesars Sportsbook, Sorumlu Oyun uygulamaları, Ekip Üyesi eğitim süreci, oyuncu eğitimi ve koruma çabaları konusunda kapsamlı bir değerlendirmeye tabi tutuldu. Değerlendirme, Caesars Sportsbook’un Sorumlu Oyun alanında endüstri liderleri arasında yer aldığı ve Caesars Entertainment’ın Sorumlu Oyun uygulamalarındaki mirasını temel aldığı sonucuna varmıştır.

Caesars Digital Başkanı Eric Hession, “Sorumlu Kumar Konseyi’nden RG Check akreditasyonunu almaktan onur duyuyoruz” dedi. “30 yılı aşkın bir süredir Caesars Entertainment, Sorumlu Oyun konusunda ön saflarda yer alıyor ve oyuncularımızı nasıl sorumlu bir şekilde oynayacakları konusunda eğitmek ve sorumlu oyun araçları sağlamak için Caesars Sportsbook’a aktarılan politikaları uyguluyor. Bu onay, Sorumlu Oyun uygulamalarımızı geliştirmeye devam etme ve oyuncularımızın bizimle doğru nedenlerle oyun oynamasını sağlama çabalarımızı doğrulamaktadır. Caesars Sportsbook aracılığıyla sunulan Sorumlu Oyun girişimlerimizi daha da geliştirmekten gurur duyuyoruz.”

“RG Check akreditasyonunu aldığı için Caesars Sportsbook’u tebrik ederiz. RG Check dünyanın en kapsamlı kumar akreditasyon programıdır. Politika yapıcılar, kumar sağlayıcılar, oyuncular ve kumardan zarar gören kişilerle istişarede bulunularak geliştirilmiştir. Ayrıca oyuncuları koruyan ve sürdürülebilir bir oyuncu tabanını destekleyen sıkı güvenlik önlemleriyle de desteklenmektedir. RG Kontrol Akreditasyonu, Caesars Sportsbook’un Sorumlu Kumar uygulamaları için en yüksek standartlara ulaştığı anlamına gelir,” dedi Sorumlu Kumar Konseyi CEO’su Shelley White.

RG Check, oyun endüstrisinde bir zirve olarak öne çıkıyor ve tavizsiz standartları ve sıkı akreditasyon kriterleriyle tanınıyor. RG Kontrolü almak, sağlam Sorumlu Oyun politikalarını uygulayan siteleri veya mekanları doğrular.

Mart ayının Kumar Sorunu Farkındalık Ayı olması onuruna Caesars Entertainment, sektördeki en kapsamlı politika olan kendini dışlama politikasını yineliyor. Bu politika, konukların hem yerel Caesars destinasyonlarında hem de devlet destekli bir hariç tutma programı aracılığıyla kumar tesislerimizden ve Caesars Digital tarafından sunulan her çevrimiçi kumar platformundan kendi kendini hariç tutma olanağını genişletir.

2023’te Caesars Entertainment, Caesars Rewards hesaplarını 21 yaş üstü kişilerle sınırlayan ve yasaların izin verdiği durumlarda tüm ev içi oyun, karşılıklı oyun, spor ve iGaming seçeneklerini 21 yaş ve üzeri kişilerle sınırlayan gelişmiş bir 21+ oyun politikasını başlattı.

Kaynak: Businesswire.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir