Joy Drop: İlkbaharda güneşi içinize çekmek

Merhaba arkadaşlar! Güneş çıkıyor ki bu harika. Kendimiz ve bitkilerimiz için hepimizin biraz D vitaminine ihtiyacı var! Yılın Kanada’nın birçok yerinde hala kar yağdığı, ancak diğer bölgelerde de rekor yüksek sıcaklıkların olduğu bir dönemdeyiz.

CBC Sports’ta tüm etkinlikleri kapsayan ve yoğun bir yaza hazırlanırken eğlenirken, ben de biraz zaman ayırıp, Amerikan dünya şampiyonu Ilia Malinin’in heyecanına kapılan The Artistik Patinaj Gösterisi’nden Asher Hill’e hayran kaldım. İlginç bir gerçek, Malinin Rusça’da ahududu anlamına geliyor. Asher’ın Malinin’in performansıyla ilgili heyecanı podyuma çıkmaya değer. Onun enerjisini ve coşkusunu seviyorum.

Hafta sonu Halifax’ta düzenlenen Juno Ödüllerini izledim. Kanadalı rap efsanesi Maestro Fresh Wes, Kanada Müzik Onur Listesi’ne girişi hakkında konuşmak için CBC Sports’a geldi. Onun malzemelerini aldığını görmek beni mutlu ediyor. “Let Your Backbone Slide” şarkısının tüm sözlerini hâlâ biliyorum ve eşlik eden dansta ustaydım.

Geçen hafta havalardaydım ve yaptığım şeylerden biri de ballı bol sıcak limonlu su içmekti. Kız arkadaşım Emina bana biraz gönderdi karabuğday balı öksürüğe iyi geliyor ve ayrıca bana bir mesaj gönderdi. boğaz spreyi bu boğaz ağrısına yardımcı olur.

Arılar benim için her zaman büyüleyici olmuştur ama bir öğrenme kovanına girdim ve arılar hakkında çok daha fazlasını öğrendim. Arıların sosyalleşmesi. Temel olarak, yeni arı davranışlarını öğrenip benimseyebilirler ve birbirlerinden çok iyi öğrenebilirler.

Bahar için bir bahçe planlamaya çalışıyorum. Süslemeyi planladığım heyecan verici şeyler arasında aldığım ve çok güzel çalışan güneş enerjisiyle çalışan fenerler var (Costco’da mevcut). Küçük balkonumun ve saksımın bakımını ve beslenmesini nasıl yapacağım konusunda daha iyi ipuçları almaya çalışıyorum.

Kullanımı kolay harika bir blog buldum anlamak ve teşvik etmek. Umarım şifalı bitkilerim fayda sağlar ve gelişir!

Güzelleşmekten bahsetmişken, 21 yaşında kendi şirketi olan Zekeriya Thomas’ın bu hikayesine bayıldım. Hızlı Hokey, Oshawa, Ont merkezli bir hokey sopası şirketi. Thomas’ın hikayesi çok etkileyici çünkü ne kadar başarılı olsa da siyahi olduğu için kendi şirketinin yüzü olma konusunda isteksizdi. Ama onun süresi devam ediyor Ejderha İni fon sağladı ve ilerledi.

NCAA’nın Mart Çılgınlığı’nın tam ortasındayız ve kadın sporlarının geliştiğini görmekten daha iyi bir şey olamaz. Bu hafta sonu Final Four’a giden yolda çok sayıda maç olacak.

Son olarak beni en çok sevindiren şeylerden biri de iki haftadır verdiğim aradır. Evet, kadınlar hokey dünya şampiyonasının başlangıcında ve diğer etkinliklerde izinli olacağım ama Ramazan’dan sonra döneceğim.

Çok ihtiyaç duyulan bir mola da heyecan verici ve geri gelip sizinle daha fazla mutluluk paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Umarım bir sonraki dönem dinlenmeyle doludur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir