Lüks ödül çekilişi ve ödül organizasyonu Good Life Plus Plc, David Craven’i Yeni Başkan Olarak Atadı

Lüks ödül çekilişi ve ödüllendirme sektöründe yenilikçi bir firma olan Good Life Plus Plc (AQSE: GDLF), David Craven’in Yönetim Kuruluna İcracı Olmayan Başkan olarak atandığını duyurmaktan memnuniyet duyar.

Spor Bahisleri Operatörü Haberleri | Kendisi, hem ilk halka arza hem de yakın zamandaki başarılı RTO ve sermaye artırımına değerli katkılarda bulunduktan sonra Yönetim Kurulu’ndan derhal geçerli olmak üzere emekli olan Keith Harris’in yerini alacak.

Resim: David Craven Good Life Plus Plc Başkanı

David Craven, birkaç yıldır küresel oyun sektöründe müthiş bir varlık gösteriyor. Allwyn Entertainment Limited’in CEO’su olarak son görevinde, daha sonra görevdeki operatör Camelot’un Allwyn tarafından satın alınmasına ve devralınmasına yol açan kapsamlı ve son derece rekabetçi bir ihale sürecinin ardından dördüncü Milli Piyango Lisansının alınmasında çok önemli bir rol oynadı.

Stratejik muhakemesi ile tanınan David, işletmeleri başarılı bir şekilde kurma ve dönüştürme konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir. The Tote’un Genel Müdürü olarak şirketin devlet tekelinden başarılı bir özel girişime geçişine rehberlik etti. Ayrıca, UPC/Chello’nun kurucu ortağı olan David, geniş bant ve dijital içerik hizmetlerine öncülük etti ve 1999 yılında şirketin başarılı bir halka arzına ortaklaşa liderlik etti.

David, çeşitli kapasitelerde yönetim kurullarında başarılı bir şekilde görev almış ve çok sayıda şirketin büyümesi ve başarılı bir şekilde çıkışında yer almıştır. Turf TV ve Ultimate Finance Group Başkanı olarak yaptığı stratejik katkı, hissedarlara önemli getiriler sağladı.

Görevine ilişkin yorum yapan David Craven şunları söyledi:

“Şirketin gelişiminin önemli bir aşamasında Good Life Plus’ın yönetim kuruluna katılmaktan son derece mutluyum. İşletme, yenilikçi stratejiler yoluyla ödül çekilişi ve ödül ortamını dönüştürerek sektörde lider olarak hızla kendini kanıtlıyor. Liderlik ekibinin yeteneklerine son derece saygı duyuyorum ve şirketin Birleşik Krallık ve ötesinde tanınan bir isim olma çabalarına katkıda bulunmayı sabırsızlıkla bekliyorum.”

Good Life Plus Plc’nin CEO’su Charlie Chadd şunları ekledi:

“David Craven gibi sektörün ağır toplarından birini Yönetim Kurulumuzda ağırlamak bizim için bir onurdur. Onun geniş profili, derin sektör bilgisi ve geniş kapsamlı ağı Şirketimize büyük değer katmaktadır. Sektörde gelişmeye ve yeniliklere devam ederken David’in stratejik liderliğinden yararlanmayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Onun içgörüleri büyümeyi artırmada ve hissedar değerini artırmada etkili olacak.

Yönetim Kurulu adına Keith Harris’e, İcracı Olmayan Başkan olarak görev yaptığı süre boyunca Good Life Plus’a verdiği önemli destek ve katkılardan dolayı da teşekkür etmek istiyorum.”

Düzenleyici açıklamalar

David Craven ile ilgili aşağıdaki bilgiler AQSE Büyüyen Pazar – Erişim Kuralları Kitabının 4.9. Kuralı uyarınca açıklanmaktadır.

Tam adı: David Charles McNae Craven

Yaş: 57

David Craven’in şirketin çıkarılmış sermayesinde hiçbir payı yoktur.

AQSE Büyüyen Piyasaya Erişim Kural Kitabı Kural 4.9 uyarınca David Craven hakkında açıklanması gereken başka bilgi bulunmamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir