Games Global Mega Moolah Jackpot’un Yeni Kazananını Açıkladı

iGaming içeriğinde öncü olan Games Global, orijinal Mega Moolah™ oyunundan kazanılan en yeni artan jackpot kazananını resmi olarak duyurdu. Ancak hepsi bu kadar değil, bu haberin hemen öncesinde 5 Mart’ta firma, benzersiz stüdyoları tarafından geliştirilen 6 dikkat çekici oyunun bu hafta resmi olarak çıkış yapacağını da açıklamıştı!

Nihai ödülü kazanmak:

Oyuncu bahis koyduktan sonra 3 €büyük bir zafer kazandılar €6.689.308onları otomatik olarak bu yeni yılın ilk kazananı yapıyor. Bir önceki galibiyet, bir başka şanslı oyuncunun 13,5 milyon Euro kazanmayı başardığı 24 Aralık’ta elde edilmişti.

Ekranda görünür görünmez artan ikramiye sahnesi Kasım 2006’da, Mega Moolah™ oyun olağanüstü bir üne kavuştu. Bunun nedeni, Mega Moolah™ ikramiyesini kazanan son 20 kişiden 10’unun bu efsanevi safari temalı oyunda ikramiyeyi kazanmayı başarmış olması ve Mega Moolah™’ın toplamda 700.000.000 €’nun üzerinde lansmanından bu yana geçen son 17 yıl boyunca.

Benzer şekilde, ünlü 25 ödeme çizgili, 4 silindirli oyun, 4 farklı düzeyde Mega Moolah™ artan jackpot, kazançları üçe katlayan kullanışlı bir ücretsiz döndürme bonusu ve ana görevi kazançları iki katına çıkarmak olan Wild Sembolleri içerir.

Games Global, büyük kazanma potansiyeline sahip artan jackpotlar yaratma konusunda liderdir. Ortalama olarak her 14 saniyede bir kazanç elde edilir ve oyunculara büyük ikramiyeyi kazanmaları için birçok fırsat sunulur.

Kazanmayla ilgili yorum yapan Baş Ürün Sorumlusu Oyunlar KüreselAndy Booth, buna göre yorum yaptı resmi basın açıklamasına: “Mega Moolah™ serisi ve onun çeşitli ilerici portföyü, dünya çapındaki slot meraklıları için temel bir ürün haline geldi. Bu kadar yıl boyunca bu kadar milyoner yaratan başka bir büyük ikramiye yok. Son kazananımızı tebrik ederiz!”

Yeni slot sürümleri:

Yukarıda adı geçen stüdyolardan biri, DöndürmeOyun Oyunlarıbaşlattı Aksiyon Takviyesi Tiki Hazineleri™son taksit Action Boost™ serisi. Bu oyunda sağlayıcı, maksimum değeri 5.000x oyuncu bahsi olan ikramiyelerin yanı sıra büyülü tikiler bulmak için oyuncuları resmi olarak yeşil tropik adanın ormanının kalbine götürmeye karar verdi!

Sıradaki PearFiction Stüdyolarılansmana hazır olan Galaktik İstilacılar™ 7 Mart’ta. Bu oyunda oyuncular, Split SwiftHit™ sembollerine ek olarak anında nakit ödüller kazandıran SwiftHits™ sembollerini içeren gerçek bir bilim kurgu macerasını deneyimleme şansına sahip olacaklar.

Buna bağlı olarak yeni oyun Yüksek Limitli Stüdyolar, Bonus™’u Güçlendirinoyuncuları Vahşi Batı temalı macerayı deneyimlemeye ve olağanüstü Link&Win™ özelliğini kullanmaya davet ediyor.

Dördüncü oyun ise Playboy® Fortunes King Millions™ ile Gameburger Studious. Bu popüler olanı içeriyor Epic Strike™ mekaniği.

Sonra var Freya Valhalla Kraliçesi™tarafından geliştirilmiş INO Oyunları. Oyuncular bunu oynarken 20.000x’lik bir ikramiye kazanabilir ve bir Valkyrie ordusu toplayarak kazançlarını maksimum 10 katına çıkarabilir.

Ve son olarak altıncı slot oyunu Bir Şans Uçuşu™ile Çılgın Diş Stüdyosu®COINVERGE™ oyununun dahil olduğu yer.

Ayrıca yukarıda bahsedilen oyunların yanı sıra bu hafta yeni oyunlar da piyasaya sürülecek. Games Global PLUS toplama ürünüdahil Meyveleri Topla Synot tarafından, Kralların Şafağı S Gaming tarafından ve Mısır’ın Altın Küreleri Hacksaw Gaming tarafından resmi basın açıklamasına.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir