Gaming Corps, Fortuna anlaşmasıyla ‘mukaddes yıl’a dayanıyor

Shutterstock

Oyun Birliği ile içerik ortaklığı yaptığını duyurduktan sonra slot içeriğinin Orta ve Doğu Avrupa’daki görünürlüğünü artırdı. Fortuna Eğlence Grubu.

Ortaklık sayesinde Gaming Corps, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Polonya, Romanya ve Hırvatistan da dahil olmak üzere Fortuna’nın faaliyet gösterdiği çeşitli bölgelerdeki kitlelere ulaşacak.

Tedarikçi, Fortuna’nın çevrimiçi casino markaları yelpazesinde, kaza, maden, masa ve slot oyunlarının yanı sıra plinko oyunları sunan bir dizi içeriğe ev sahipliği yapacak.

Paspaslar LundinGaming Corps’un Satış Direktörü şunları söyledi: “Fortuna Entertainment Group’un bir başka tanınmış ve lider operatörüyle ortak olmaktan büyük gurur duyuyorum. Bu, Gaming Corps için muazzam bir yıl oldu ve sona ermeden ortak listemize prestijli bir ismi daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz.

“Fortuna’nın beş Avrupa pazarında yer almasıyla, kıtadaki ayak izimizi büyütmek ve her ülkedeki oyunculara birinci sınıf oyunlarımızın keyfini çıkarma şansı vermek için harika bir fırsata sahibiz.”

Artık Avrupa kıtasındaki Fortuna oyuncuları, Jet Lucky ve Coin Miner gibi oyun serilerinin yanı sıra Wild Woof, Raging Zeus Mines, Shootout Champion ve Ramen Puzzle gibi Gaming Corps oyunlarına erişebilecek.

Myke FosterFortuna Ticari Oyun Operasyonları Grup Başkanı şunları ekledi: “Gaming Corps’un yüksek kaliteli oyun içeriğini portföyümüze eklemekten ve oyuncularımıza bizimle daha da unutulmaz bir oyun deneyimi yaşama şansı vermekten mutluluk duyuyoruz.

“Orta ve Doğu Avrupa’nın önde gelen operatörlerinden biri olarak, her zaman mevcut en iyi oyunlarla teklifimizi artırmayı umuyoruz ve bu, Gaming Corps’un sağlayabileceği şeylerle mükemmel bir şekilde örtüşüyor.

“Bu ortaklığın nasıl gelişebileceğini ve daha heyecan verici oyunlar üretmeye devam ederken Gaming Corps’un nasıl daha fazla oyun sunabileceğini görmek için sabırsızlanıyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir